Spotkanie z podróżnikiem Robertem Gondek

W dniu wczorajszym w naszej bibliotece zagościł po raz drugi Robert Gondek - podróżnik, fotograf i pasjonat Afryki. Od roku 2008 realizuje projekt " W drodze na najwyższe szczyty Afryki." Jego celem jest zdobycie najwyższego szczytu w każdym kraju na tym kontynencie.Do kwietnia 2018 roku odwiedził 20 państw w Afryce. Otrzymał wyróżnienie w kategorii "Wyczyn roku" podczas Kolosów 2016 w Gdyni największego festiwalu podróżniczego w Polsce.Spotkanie zostało zorganizowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu "Partnerstwo dla książki" Podróżnik przedstawił bardzo ciekawą prezentacje o Ekwadorze i Galapagos. Wszystkim uczestnikom spotkania serdeczne podziękowania za przybycie.